1. Hea meelega pakun võimalust rentida koos minuga Cessna172, et nautida vaated Tallinnas ja lähiümbruses.
  2. Lennukil on 4 istet, pilootiga arvestades 3 vabu kohti.
  3. Lennutund maksab 350e s.h. Tallinna lennujaama saatmise tasu. Tasumine arvega firmale millele kulub lennuk. Summa jagatakse inimeste vahel(cost-shared). Soovikorral võite väljaosta kõik 3 istet ja lennata üksinda või kahekesi, ehk rendihind on fikseeritud.
  4. Juhul, kui tulete üksinda, võin pakkuda välja osta üks iste 350/3 e/tund, ehk leiame teised soovitajad ja läheme koos.
  5. Tegemist ei ole kommerts pakkumisega, pilootina ma ei küsi ega ei lisa oma töötasu. Teie maksate vaid osa üldrenti arvelt. Olen teine piloot Romanias charteris ja vaba ajal hea meelega annan võimalus nautida teise inimestele lennata ja teha ilusad piltid.
  6. Soojalt soovitan mitte süüa kõhutäis enne lendu või juua palju vett-kohvi-teed jne, alkohooli ka. Väikelennukis puudub WC, lendamise ajal pole võimalik peatada jne. Kui olete söönud kõhutäis, väga võimalik et kaaslendajad saavad teha ilusad selfied Teiega ja kas või väljava pitsaga iste peal. Kuna meie hakkame lendama ca 1000ft kõrgusel siis võib ilmuma väike turbulents kesk päeval, kui on väga soe. Kõige ramus õhk vara hommikul, valida saate ise.
  7. Lennata võib peaaegu igas ilmas, olen sertifitseeritud lennata nii visuaal nii instrumental tingimuste all, aga loomulikult ootan huvilisi päikese ilmas, et saaks jääta hea mulje ja palju ilusaid pilte.
  8. Palun kasutage vorm kontaktist, olen liimiteritud ajaga suhtes ja rääkida telefonis pikalt pole võimalik. Hea meelega vastan meiliga küsimustele!